WARSZAWA 22 723 09 91KATOWICE 32 781 00 68

POKRYCIA DACHOWE I AKCESORIA

NA KAŻDĄ POGODĘ

Pokrycie dachowe musi spełniać określone warunki. Nie tylko efektownie wyglądać a przede wszystkim, być odporne na korozję oraz czynniki atmosferyczne- takie jak opady i nasłonecznienie. W Metkol Pruszyński oferujemy materiały na pokrycia dachowe i elewacje z :

Zaletą wskazanych materiałów jest możliwość montażu i obróbek przy niskich temperaturach (z uwzględnieniem wytycznych producenta). Najczęściej stosowaną a zarazem nowoczesną techniką krycia dachu jest rąbek stojący. Polega on na łączeniu wyprofilowanych paneli przez odpowiednie zaginanie blachy na całej długości. Boczne krawędzie można zaginać pojedynczo lub podwójnie. W drugim przypadku uzyskujemy szczelność połączenia. Druga techniką, bardziej dekoracyjną, jest płytka karo. Są to kwadratowe panele, układane w romb . Szczegółowe informacje zawarte są w publikacjach naszych dostawców.

AKCESORIA

COROTOP METAL

–  trójwarstwowa membrana

dostępność:

 rolki 37,5m2  (1,5m x 25m)

kolor: czarno-biały

EUROVENTMETALLIC

–  trójwarstwowa membrana

dostępność:

rolki 37,5m2 (1,5 x 25m)

kolor: czarny-antracyt

DELTA VM ZINC

–  membrana polietylenowa

dostępność:

 rolki 40m2  (2m x 20m)

kolor: szary polietylen

COROTOP OPLOT

–  mata wielofunkcyjna

dostępność:

 rolki 42m2  (1,4m x 30m)

kolor: czarny

ENKOLIT

-klej do blach na zimno

dostępność: 11kg pojemniki blaszane i kartusze 310ml

zużycie: ok 2-3 kg/m2

SYSTEM RYNNOWY

Firma METKOL PRUSZYŃSKI oferuje kompletny system odprowadzania wód deszczowych z CYNKU-TYTANU i MIEDZI. Jest to system łatwy w montażu, wykonany z materiału najwyższej jakości i dostępny w naszej hurtowni. Oferujemy blachy miedziane NATURALPATYNA, oraz blachy cynkowo-tytanowe NATURAL, QUARTZANTHRA i na zamówienie wersje:
PIGMENTO: BROWNREDGREENBLUE.
prePATINA : walzblankblaugrauschlefergrau

Orynnowanie z cynku-tytanu lub miedzi, wybierane jest przez inwestorów oczekujących najwyższych standardów i jakości. Nie wymaga ono konserwacji a żywotność określa się w przypadku cynku-tytanu w przedziale 60-100 lat, w przypadku miedzi nawet do 300 lat. Systemy te znajdują zastosowanie w indywidualnych budynkach jak i są wykorzystywane w budynkach zabytkowych, kościołach oraz budynkach użyteczności publicznej.
Oferujemy pomoc i doradztwo techniczne w doborze najlepszego rozwiązania dla Państwa inwestycji.

ELEMENTY SYSTEMU RYNNOWEGO